01 marca 2021

Ograniczenia prac na sieci oraz obowiązek informowania o zagrożeniu

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, innogy Stoen Operator sp. z o.o. wdrożyła specjalne procedury dotyczące wykonywania prac przy układach pomiarowych naszych Klientów, prac eksploatacyjnych i inwestycji na sieci dystrybucyjnej oraz procedury dotyczące kontaktów bezpośrednich z naszymi pracownikami.

Ograniczenie prac

Obecnie dokonujemy odczytów liczników oraz wykonujemy innego rodzaju prace przy układach pomiarowych tylko jeśli można je zrealizować w sposób bezpieczny dla zdrowia naszych Klientów oraz pracowników. Prace te są realizowane przy zachowaniu podwyższonych środków bezpieczeństwa.

W przypadku realizacji pracy wewnątrz lokalu prosimy o jego przewietrzenie bezpośrednio przed wizytą naszego pracownika, zachowanie bezpiecznego, przynajmniej 2-metrowego odstępu oraz zakrycie nosa i ust.

Prace eksploatacyjne i inwestycyjne skutkujące przerwą w dostawie energii elektrycznej do Klientów są realizowane w sytuacjach uzasadnionych, z uwzględnieniem podwyższonych środków bezpieczeństwa.

Obowiązek informowania o zagrożeniu
W przypadku konieczności kontaktu bezpośredniego prosimy naszych Klientów i Kontrahentów o informację o ich stanie zdrowia oraz o ewentualnej kwarantannie przed planowanym kontaktem. Prosimy również o samodzielne poinformowanie nas o zmianie stanu zdrowia lub nałożonej kwarantannie jeśli wystąpią w ciągu 14 dniu po kontakcie z nami. Jeśli nie mogą się Państwo zobowiązać do takiego informowania, prosimy o przełożenie bezpośredniego kontaktu z nami na przyszłość.
Jest to niezbędne ze względu na bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów.

Zachęcamy do zdalnego kontaktu z naszym call-center lub poprzez inne zdalne kanały komunikacji, które znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem, w celu indywidualnego ustalenia zasad bezpiecznej pracy przed kontaktem bezpośrednim.

https://www.innogystoenoperator.pl/pl/aktualnosc/informacja-o-zmniejszeniu-ograniczen-pracy-biura-obslugi-klientow-dystrybucja

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.